Menu
Your Cart

Petekli Kırmızı Reflektif Folyo (1,24x45,70 mt)

Petekli Kırmızı Reflektif Folyo (1,24x45,70 mt)
Yeni

Siparişiniz ve ödemeniz onaylandığı anda aynı gün içerisinde samsun merkez depomuzdan ürün ya da ürünleriniz kargoya verilmektedir. Kargo firmaları teslimat süreleri ile ilgili yayınları sitelirinde vermektedirler. Tahmini kargo süreleri 1 - 3 iş günü (tatil günleri hariç) sürmektedir.

Sepetinize eklediğiniz ürünleri ödeme adımında dilerseniz kredi kartınıza taksit yaparak ya da dilerseniz banka hesaplarımızdan size uygun olana havale yaparak ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Petekli Kırmızı Reflektif Folyo (1,24x45,70 mt)

Ürün Özellikleri: Çok güçlü parlak yüzeyiyle baskıya uygun değildir. Reflektifin üzerine kolaylıkla çizim ve işlem yapılabilir.

Kullanım Alanı: Geniş reklam afişleri, yollar, trafik işaretleri, geçici reklam afişleri ve inşaat afişlerinde kullanılır. Ürün 5 yıl kullanılabilir özelliği vardır.

Reflektif Folyo.Reflektif folyo; prizmatik yapısı sayesinde gece karanlığında herhangi bir kaynaktan gelen ışığı geri yansıtanfolyoçeşididir.Reflektif folyoyapısı prizma veya cam küreciği optik elemanların düzgün bir yüzey tarafından kaplanması ile oluşur.

Ürün Özellikleri: Çok güçlü parlak yüzeyiyle baskıya uygun değildir. Reflektifin üzerine kolaylıkla çizim ve işlem yapılabilir. Reflektif Folyo. Reflektif folyo; prizmatik yapısı sayesinde gece karanlığında herhangi bir kaynaktan gelen ışığı geri yansıtan folyo çeşididir. Reflektif folyo yapısı prizma veya cam küreciği optik elemanların düzgün bir yüzey tarafından kaplanması ile oluşur.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • Stock: 1000
  • Model: CEFGLUX1
Görüntülenme: 870

Mevcut Seçenekler:

Duyuru
Ürünlerimizi satın almak için lütfen reklamdalider.com sayfamızı ziyaret ediniz